سوالات متداول

برای ثبت نام به عنوان کارفرما، بر روی گزینه ثبت نام در بالای صفحه سمت چپ کلیک کرده و از پنجره باز شده گزینه ثبت نام به عنوان کارفرما را انتخاب نموده و فیلدهای لازم را پر کرده و بر روی ثبت نام کلیک کنید.

برای اینکار باید ابتدا شما در سایت ثبت نام و سپس در صفحه آگهی از فرم ارسال رزومه ، رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کنید. توجه کنید که در برخی از آگهی احتمال دسترسی مستقیم از طریق ایمیل ، شماره تماس ، فرم مخصوص کارفرما برای ارسال رزومه و.. به کارفرما نیز ممکن است وجود داشته باشد.

بله. جهت تنظیم دسترسی برای همکاران یک مجموعه، می‌توانید درخواست خود را همراه با اطلاعات تماس به info @fitjob.ir ارسال کنید.

پس از ثبت نام به عنوان کارفرما، با کلیک بر روی گزینه ایجاد آگهی منو بالا در صفحه اصلی سایت یا در داشبورد کارفرما، اطلاعات شغل مورد در نظر در صفحه ثبت آگهی پر نموده و آگهی کار خود را ثبت کنید.

بعد از ورود به عنوان کارفرما، وارد داشبورد کارفرما شوید و از منو سمت راست در بخش مدیریت آگهی بر روی گزینه لیست آگهی ها کلیک کنید، سپس آگهی مدنظر برای ویرایش را از لیست نمایش داده شده انتخاب و بر روی دکمه ویرایش مقابل آن کلیک کنید. به صفحه آگهی منتقل میشوید حالا تغییرات لازم را بر روی آگهی فرصت خود اعمال و بر روی دکمه ثبت نهایی آگهی کلیک کنید. در نظر داشته باشید بعد از اعمال تغییرات، آگهی به طور موقت در حالت در انتظار بررسی قرار می‌گیرد و پس از بررسی کارشناسان فیت جاب بر روی سایت قرار می‌گیرد. در برخی از پکیج ها برای ویرایش آگهی محدودیت وجود دارد پس حتما قبل از ثبت نهایی ویرایش اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

فرآیند بررسی آگهی با توجه به قوانین و چارچوب محتوایی فیت جاب ممکن است یک الی دو روز کاری زمان بر باشد، ما سعی خود را برای تایید آگهی شما در کوتاه ترین زمان ممکن خواهیم کرد.

خیر. به منظور دریافت بهترین نتیجه و اطلاع‌رسانی صحیح به کارجویان، هر آگهی تنها برای ذکر یک عنوان شغلی در هر شهر طراحی شده است.

پس از انتشار آگهی با توجه به پلان مورد استفاده شما ، بین 1 الی 7 روز آگهی بر روی شبکه های اجتماعی قرار خواهد گرفت.

با ورود به داشبورد کارفرما از پنل سمت راست گزینه رزومه ها را انتخاب کنید یا فقط برای دیدن رزومه های یک آگهی مشخص از پنل سمت راست در بخش مدیریت آگهی گزینه لیست آگهی را انتخاب سپس در صفحه آگهی ها بر روی دکمه مدیریت رزومه کلیک کنید.

در حاضر فرمت رزومه های ارسال شده مورد قبول از سوی کارجویان فرمت های رایج تصویر و متن مانند PDF ، Word ، Text ، JPG و.. می باشد.

در این مرحله، سیستم ایمیلی را به طور اتوماتیک برای کارجو ارسال کرده و به او اطلاع می‌دهد که روزمه ارسالی وی از سوی کارفرما تایید شده است.

در این مرحله، سیستم ایمیلی را به طور اتوماتیک برای کارجو ارسال کرده و مناسب نبودن و دلیل رد شدن رزومه را به او اطلاع می‌دهد.

پس از ویرایش هر قسمت یا ثبت اطلاعات جدید باید در قسمت پایانی ذخیره سازی را توسط دکمه های ثبت ، ذخیره و.. اعمال کنید.

در سه حالت رزومه شما برای کارفرما ارسال نمیشود: ۱-عدم تکمیل اطلاعات در رزومه ۲-خارج از حساب کاربری بودن ۳-عدم تایید عضویت در فیت جاب

در صورتی که کارفرما رزومه شما را باز کرده باشد پیغامی مبنی بر مشاهده رزومه به شما ایمیل میشود. این مورد در رابطه با سایر وضعیت‌ها (رد یا تایید رزومه) نیز به همین صورت خواهد بود.

قبل از تصمیم به حذف رزومه حتما با کارشناسان فیت جاب مشورت کنید، اما در صورتیکه همچنان قصد حذف آن را دارید باید با ایمیلی که حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید درخواست‌ خود را به ایمیل info@fitjob.ir ارسال کنید.

لطفا ابتدا پوشه اسپم یا SPAM ایمیل خود را بررسی کرده و در صورت عدم دریافت ایمیل، با پشتیبانی فیت جاب از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

ابتدا مطمئن شوید که نام کاربری و رمز عبور خود را درست وارد می‌کنید، سپس چنانچه سیستم خطای رمز عبور اشتباه را نمایش داد، از گزینه تغییر رمز عبور استفاده کنید. اگر نام کاربری و رمز عبور را به درستی وارد کردید و از صحت آن اطمینان دارید، با پشتیبانی فیت جاب از طریق بخش تماس با ما سایت ارتباط برقرار کنید.

بله. برای دریافت فاکتور می‌توانید درخواست خود را به همراه اطلاعات تماس به ایمیل info@fitjob.irارسال کنید.

این مورد باید توسط کارشناسان فیت جاب بررسی شود و در صورتی که فرآیند بازگشت وجه با توجه به قوانین سایت میسر بود انجام خواهد شد.

پس از پایان مهلت آگهی، آگهی شما به صورت خودکار توسط سیستم بسته می‌شود. همچنین در هر مرحله از فرآیند، در صورت انجام استخدام و یا به هر دلیل دیگری، می‌توانید درخواست خود را جهت بستن آگهی فرصت شغلی را به ایمیل info@fitjob.ir ارسال کنید.

اگر سوال دیگری در ذهن شماست یا دچار مشکل یا ابهام شده‌اید میتوانید از طریق بخش تماس با ما و یا آدرس ایمیل info@fitjob.ir با ما ارتباط برقرار کنید.